Корзина
Контакты
ООО "Натурведа"
Контактное лицо:
Лилия Павленко
Skype:
Адрес:
03115, Украина, Киев, г. Киев, пр. Победы 67, корпус ф. оф.208 на карте
+380 (63) 233-19-73+380 (95) 288-20-04

Шоколадная паста на стевии,130 г. Украина

Код: 4820130350174
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
55 грн
от 18 шт. 45 грн/шт.
В наличии
Контактная информация
Адрес: 03115, Украина, Киев, г. Киев, пр. Победы 67, корпус ф. оф.208
Skype: liliap2004
Написать компании

Описание

Шоколадная паста со стевией-вкусное и полезное лакомство,.Можно наслаждаться шоколадом,не переживая за фигуру.здоровье. Подойдет и диабетикам,и худеющим,и спортсменам, всем.кто следит за здоровьем. В Днепропетровском институте пищевых технологий провели качественный анализ пасты. Предлагаем некоторые выводы этих исследований

Отже, результати дослідження дозволили довести високу біологічну та харчову цінність шоколадно-горі хової пасти з солодким екстрактом з листя стевії та об ґрунтувати доцільність використання білково-жирової композиції на основі сироватки молочної та купажова- ної суміші рослинних олій у складі нового високоя кісного продукту, рекомендованого для споживання різним категоріям населення. Також слід відмітити, що запропонована технологія є новою серед існуючих аналогів .В результаті проведених хроматографічних досліджень білково-жирової композиції вивчено якісний та кількісний склад жирних (насичених, мононена- сичених та поліненасичених) і амінокислот, зокрема незамінних, що містяться у шоколадно-горіховій пасті з солодким екстрактом з листя стевії.

Так, засобами хроматографії було визначено, що у 100 г шоколад- но-горіхової пасти із солодким екстрактом з листя стевії міститься весь перелік незамінних амінокислот у кількості ≈ 12,5 % від РДН для дітей шкільного віку та ≈ 20 % від РДН дорослої людини. За результатами кількісного аналізу доведена максимальна відповід- ність білкової складової пасти «ідеальному» білку.Достатньо корисну інформацію для споживачів от- римано в результаті порівняльного аналізу кількості ессенціальних кислот, які містяться у жировій складо- вій 100 г готового виробу, з рекомендованими добовими нормами зазначених речовин. Кількісне співвідношення жирних кислот у шоколадно-горіховій пасті, ПНЖК : МНЖК : НЖК становить 15,6:48,1:36,3 (у %) відповідно, що доводить повну відповідність нормам забезпечення ефективності протікання фізіологічних процесів засо- бами споживання жирних кислот. Окремо виділено, що у розробленій шоколадно-горіховій пасті містяться омега-жирні кислоти, яких бракує у багатьох кондитер- ських виробах і які відповідають за стабілізацію роботи імунної, серцево-судинної систем та покращують мозко- ву активність, що є корисним для дітей. Особливо слід підкреслити антикарієсну функцію пасти. Встановлено, що біологічна та фізіологічна цінність розробленого про- дукту суттєво перевищує дані показники в аналогічних виробах на основі цукру та замінників какао-масла.

Состав: сухая молочная сыворотка, смесь натуральных растительных жиров, арахисовая мука, экстракт сладкий из листьев стевии, какао-порошок, смесь эмульгирующих веществ (лецитин, PGPR)

Шоколадная паста с арахисом и стевией по ДСТУ 7374:2013

БЕЗ САХАРА – СО СТЕВИЕЙ

100% натуральный продукт

Без консервантов

В ящике 18 шт

Товар продается и  оптом по ценам производителей и импортеров.

Характеристики

Страна производстваУкраина
Типдиабетические продукты
Вес130 г
Количество в упаковке18 шт.
УпаковкаПластиковая банка
ТипДиетические продукты
Срок годности1.0 мес
Объем130.0 мл
Составсухая молочная сыворотка, смесь натуральных растительных жиров, арахисовая мука, экстракт сладкий из листьев стевии, какао-порошок, смесь эмульгирующих веществ (лецитин, PGPR)
для диабетиковполезно
ПроизводительГудвил-Инвест

Отзывы

Пока нет отзывов
Товар представлен в каталоге Zakupka.com (Диабетические и диетические продукты)
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх