Шоколадная паста на стевии,130 г. Украина

Код: 4820130350174
ОписаниеХарактеристики
55 грн
Минимальный заказ: 0.00 шт.
от 18 шт. 45 грн/шт.
В наличии
Контактная информация
+380 (63) 233-19-73показать+380 (63) 233-19-73 все+380 (63) 233-19-73 +380 (95) 288-20-04
Адрес: 03115, Украина, Киев, г. Киев, пр. Победы 67, корпус ф. оф.208
Skype: liliap2004
Написать компании

Описание

Шоколадная паста со стевией-вкусное и полезное лакомство,.Можно наслаждаться шоколадом,не переживая за фигуру.здоровье. Подойдет и диабетикам,и худеющим,и спортсменам, всем.кто следит за здоровьем. В Днепропетровском институте пищевых технологий провели качественный анализ пасты. Предлагаем некоторые выводы этих исследований

Отже, результати дослідження дозволили довести високу біологічну та харчову цінність шоколадно-горі хової пасти з солодким екстрактом з листя стевії та об ґрунтувати доцільність використання білково-жирової композиції на основі сироватки молочної та купажова- ної суміші рослинних олій у складі нового високоя кісного продукту, рекомендованого для споживання різним категоріям населення. Також слід відмітити, що запропонована технологія є новою серед існуючих аналогів .В результаті проведених хроматографічних досліджень білково-жирової композиції вивчено якісний та кількісний склад жирних (насичених, мононена- сичених та поліненасичених) і амінокислот, зокрема незамінних, що містяться у шоколадно-горіховій пасті з солодким екстрактом з листя стевії.

Так, засобами хроматографії було визначено, що у 100 г шоколад- но-горіхової пасти із солодким екстрактом з листя стевії міститься весь перелік незамінних амінокислот у кількості ≈ 12,5 % від РДН для дітей шкільного віку та ≈ 20 % від РДН дорослої людини. За результатами кількісного аналізу доведена максимальна відповід- ність білкової складової пасти «ідеальному» білку.Достатньо корисну інформацію для споживачів от- римано в результаті порівняльного аналізу кількості ессенціальних кислот, які містяться у жировій складо- вій 100 г готового виробу, з рекомендованими добовими нормами зазначених речовин. Кількісне співвідношення жирних кислот у шоколадно-горіховій пасті, ПНЖК : МНЖК : НЖК становить 15,6:48,1:36,3 (у %) відповідно, що доводить повну відповідність нормам забезпечення ефективності протікання фізіологічних процесів засо- бами споживання жирних кислот. Окремо виділено, що у розробленій шоколадно-горіховій пасті містяться омега-жирні кислоти, яких бракує у багатьох кондитер- ських виробах і які відповідають за стабілізацію роботи імунної, серцево-судинної систем та покращують мозко- ву активність, що є корисним для дітей. Особливо слід підкреслити антикарієсну функцію пасти. Встановлено, що біологічна та фізіологічна цінність розробленого про- дукту суттєво перевищує дані показники в аналогічних виробах на основі цукру та замінників какао-масла.

Состав: сухая молочная сыворотка, смесь натуральных растительных жиров, арахисовая мука, экстракт сладкий из листьев стевии, какао-порошок, смесь эмульгирующих веществ (лецитин, PGPR)

Шоколадная паста с арахисом и стевией по ДСТУ 7374:2013

БЕЗ САХАРА – СО СТЕВИЕЙ

100% натуральный продукт

Без консервантов

В ящике 18 шт

Товар продается и  оптом по ценам производителей и импортеров.

Характеристики

Количество в упаковке
18 шт.
Упаковка
Пластиковая банка
Тип
Диетические продукты
Срок годности
1.0 мес
Объем
130.0 мл
Состав
сухая молочная сыворотка, смесь натуральных растительных жиров, арахисовая мука, экстракт сладкий из листьев стевии, какао-порошок, смесь эмульгирующих веществ (лецитин, PGPR)
для диабетиков
полезно
Производитель
Гудвил-Инвест
Тип
диабетические продукты
Вес
130 г

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх